محل تبلیغات شما
می خوام تدریس خصوصی کنم

در مطلب میخوام تدریس خصوصی کنم، قصد داریم برای شروع تدریس خصوصی، معلم خوب بودن و خوب شروع کردن و ادامه مسیر، شما را قدم به قدم راهنمایی کنیم
گاه و بی گاه افرد مختلف با رتیه های خوب کنکور با ما تماس میگیرند که می خوام تدریس خصوصی کنم این صحبت ها در واقع پاسخ به همین سوال میخوام تدریس خصوصی کنم هستش

در ابتدا، باید برگردیم به دوران مدرسه شما، همان مراحلی که خوب درس می خواندید و هم شاگردی ها از شما سوال میکردن، خوب می تونستید جواب بدین؟ اونجا در واقع برای جواب گفتن به تدریس خصوصی شاگرد کناریتون، توانایی خوب تفهیم کردن در واقع تدریس رو داشتین؟ آیا همکلاسی ها می آمدند و از شما سوال می کردن چون بلدین خوب توضیح بدین؟ یکی از موارد مهم خوب تفهیم کردن اینه که اول خود شما خوب مطلب را فهمیده باشید
حالا مطلبی را که خوب فهمیدین را باید بتوانید به زبان ساده و ادبیاتی که برای هر کسی قابل فهم باشد، شمرده و صبورانه توضیح دهید
باید بپذیرید که افراد قدرت گیرایی مختلف دارند، برخی افراد خودشان باید ابتدا خوب بفهمند و با زبان خودشان در تمرین ها برای خود بیشتر توضیح دهند، شاید بلند بلند
برخی افراد قدرت گیرایی سریع دارند و نیاز به توضیح زیاد نیست و از توضیح زیاد خسته میشوند و ممکن است از تدریس شما رضایت کامل را نداشته باشند، پس ابتدا باید کمی میزان گیرایی طرفتان را بسنجید:
در مرحله اول باید با جمله های کوتاه وسریع یاد بدهید تا متوجه بشوید چه میزان لازم است تا او متوجه شود و کم کم با به دست آمدن این زمان زود کنترل جلسه تدریس خصوصی را دست خود بگیرید.
حالا ما فرض ابتدایی را میگذاریم بر این که شما می توانید پس باید برای خودتان مسجل شود، به اطرافیان بدون اینکه مبلغی درخواست کنید، درس بدهید، با این تجربه های کوتاه تدریس خصوصی نوع کشش و گیرایی افراد بهتر دستتان می آید.
کار نیکو کردن از پر کردن است.

مرحله اول (آمادگی شخصی):
باید به چندین شاگرد بدون اینکه مبلغی درخواست کنید درس بدهید و میزان رضایتشان را جویا شوید، مطمئن بشوید که شاگرد مطلب را یاد گرفته، لازم نیست دقیقا از لفظ امتحان استفاده کنید اما برای تست خودتان و درستی مسیر تدریس یک امتحان کوتاه از شاگرد با مثالی شبیه آنکه حل کرده اید و تدریس داشتید از او بگیرید و اورا برای حل مسئله آزاد بگذارید، اگر خوب مسیر حل مسئله را پیش برد پس اینجا اولین امتیاز مثبت را برای مهارت یاد دادن به خود بدهید.
(به دلیل تفاوتهای سرعت یادگیری باید با چند شاگرد از اطرافیان و همشاگردی ها و اقوام و دوستان و آشنایان همین مسیر را بروید تا مطمئن شوید، وقتی از شخصی پولی بابت تدریس دریافت نکنید، بهتر هم میتوانید برای رفع نواقص خود پیش قدم شوید و بدانید که در حال امتحان و کسب تجربه هستید)

مرحله دوم (کسب تجربه پولی):
در این مرحله لازم است با همان آشنا و اقوام باز همراهی کنید و ازایشان بخواهید چند شاگرد از اطرافیان و دوستانشان را به شما معرفی کنند و به این شاگرد جدید، اینبار با دریافت دستمزد کم تدریس خصوصی کنید، حالا یک شاگرد دارید که آشناست و قرار است به شما پول پرداخت کند، هر چند کم! الان مسئله شما کسب درآمد نیست افزایش مهارت تدریس هدف شماست این را به خاطر بسپارید و این مورد منتی برای شاگرد نیست! 
وقتی شاگرد قرار است به شما پول پرداخت کند هر چند کم ولی از شما ایراد هم می تواند بگیرد، لطفا قیافه حق به جانب نگیرید که به او لطف می کنید، همیشه در مسیر تجربه باید افتاده باشید و هر کلمه شاگرد و والدینش را به منزله یک درس تجربی قلمداد کنید، حتما باید قبل از رفتن به کلاس تدریس خصوصی و نقش دادن خود دراین مرحله، به عنوان معلم خصوصی، درس را مرور کنید، از شاگرد بپرسید که چه کتاب درسی یا کمک درسی را مشکل دارد و حتما خودتان مطمئن باشید که به آن کتاب و حل مسائل آن درس احاطه دارید، سپس به کلاس خصوصی بروید و باز خود را محک بزنید و همچنان در مسیر کسب تجربه قدم بردارید
برای دریافت مبلغ تدریس حتی اگر کم هست خجالت نکشید و با والدین درباره نحوه پرداخت بعد از جلسه اول صحبت کنید، کمی از پیشرفت های شاگرد در همین جلسه بگویید و یا حتی اگر پیشرفتی نکرده بگویید و به والدین اطمینان دهید که می توانید شاگرد را به طبقه خوبی از تفهیم درس برسانید، خوب بررسی کنید که این شاگرد برای میزان درسی که باید یاد بگیرد نیاز به چقدر زمان دارد، حالا همین زمان را به صورت حدودی برای والدین و شاگرد اعلام کنید، هر جلسه 90 دقیقه برای دروس مدرسه و 120 دقیقه برای یادگیری زبانهای خارجی و حدود 20 دقیقه الی 1 ساعت برای موسیقی زمان لازم دارد، تعداد جلسات را که نخمین زدید با هزینه ای خیلی به صرفه تر و کمتر از حالت معمول به والدین اعلام کنید، نحوه دریافت خود را هم واضح اعلام کنید: مثلا هر جلسه و یا هر 4 جلسه تدریس خصوصی پول را از والدین میگیرید، هیچگاه برای بیان مبلغ و زمان آن تعارف نکنید شخص روبرو باید بداند برای چه کاری و دقیقا تا چه مهلتی نسبت به پرداخت مسئول است.
نمونه هایی از نحوه صحبت 

• من با اجازه شما قبل از هر شروع هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی مبلغ . تومان دریافت می کنم، پوزش میخواهم که واضح می گویم اما این در واقع شغل من هست و برای شما وقت در نظر می گیرم
  • برای تدریس خصوصی زبان هر چهار جلسه یکبار مبلغ تومان لازمه از شما دریافت کنم جسارتا خودتان اگر برآورد کنید و قبل از تدریس این مبلغ را به کارت بنده بریزید ممنون میشوم که من هم برنامه ریزی دقیق برای زمانم داشته باشم
  • برای تدریس خصوصی شیمی اگر هر هفته دو جلسه لازم باشد یعنی ماهی 8 جلسه و من مبلغ 8 جلسه را ابتدای هر ماه دریافت می کنم (برای استاد حرفه ای)

(صحبت در مورد پرداخت باید با شخصی باشد که قرار است پرداخت کند و یا مسئولیت پرداخت پول را دارد، اگر شاگرد هنوز در مسیر کسب درآمد نیست حتما باید با والدین صحبت کنید)
در این مرحله و پس از پیشرفت موفقیت آمیز یعنی لازم نیست شاگردان بیشتری را در مسیر تجربه ابتدایی همراهی کنید ولی در صورتیکه که نیتی ها زیاد باشد، باید باز هم تمرین کنید و با قیمت کم تدریس کنید دراین مرحله حتما به شاگردها تخفیفاتی هم لحاظ کنید ولی در زمینه تعهد به زمانبندی هم خودتان و هم شاگرد بسیار جدی باشید

مرحله سوم (آگهی تدریس خصوصی):
در این مرحله می توانید به شاگردان دوردست تر هم، تدریس کنید! حالا از کجا شاگرد پیدا کنید؟
اگر در فکرتان، تبلیغ با تراکت و صرف هزینه برای چاپ یا پیک برتر و این چنین مسیرهاست، دست نگه دارید، زمان زدن آگهی تدریس خصوصی روی تیر چراغ برق و دیوارهای میدان تجریش گذشته است! شهرداری همه تراکتها را از روی دیوار همان شب بر می دارد و هزینه های شما به مسیر زباله های شهری میرود
اینترنت و سایتهای تدریس خصوصی مسیر بهتری است، خیلی سریع به یک معلم در دسترس تبدیل می شوید
این روزها داشتن صفحه شخصی ویا سایت شخصی هم بسیار هزینه بر است، درست است که در اینستاگرام می توانید خیلی زود یک پیج بزنید، حتما این کار را بکنید، حتما اما اینکه واقعی و راحت در میان این همه صفحه شخصی زود پیدا بشوید قطعا زود امکان پذیر نیست، اما باز هم مینویسم که داشتن صفحه شخصی حتما به شناخت هر فردی نسبت به شما کمک می کند، منظورم از صفحه شخصی، صفحه کاری برای تدریس خصوصی شخص شماست نه پیج شخصی و خصوصی شما! البته نگهداری و به روزرسانی صفحه شخصی هم خود مسیر بس پر پیچ و خم است و باید بسیار تجربه آموخت از سعی و خطاها که مخاطبین چه دوست دارند و چه را نمی پسندند.

مرحله چهارم (ساخت پروفایل کاری در شبکه های اجتماعی):
یک شماره کاری نه چندان گران قیمت برای خود خریداری کنید، برای پروفایل شبکه های اجتماعی و ارتباطات عمومی یک عکس رسمی داشته باشید و نام و نام خانوادگی خود را حتما در آی دی خود بنویسید و برای پیج خود هم توضیحات لازم را در بیو بنویسید که بدانند رشته تخصصی شما چیست، از پیچیده بودن مسیر دسترسی به خودتان حتما پرهیز کنید.
یک ایمیل معتبر برای اینکار داشته باشید و یا اگر ندارید بسازید و حتما در گوشیتان به راحتی در دسترس باشد
نرم افزارهایی که لازم است روی این خط نصب کنید :
پلیکیشن تلگرام، اپلیکیشن اینستاگرام، اپلیکیشن اینستاگرام، اپلیکیشن استادسلام، اپلیکیشن ایمو، اپلیکیشن جیمیل یا یاهو،
اپلیکیشن های بالا را نیاز خواهید داشت همه را داشته باشد بد نیست اسکایپ و گوگل کلندر را هم نصب کنید و یک یوزر بسازید.
(نکته: برای گوگل کلندر که به جیمیل شما متصل میشود اکانت جدید نیاز نیست) 
مهم : پسورد و نام کاربری همه اکانتها را یکی بگذارید و حتما در یک جای مطمئن برای خود نگه دارید که به راحتی در دسترستان باشد که در مواقع ضروری بتوانید سریع از آن اپ استفاده کنید.

مرحله پنج (ثبت نام اینترنتی):
حالا  میرسیم به مرحله معرفی در سایتهایی که راحت می توانید ثبت نام کنید و خیلی سریع کار را شروع کنید و شاگرد بگیرید، تا همین مرحله به جز خرید خط اختصاصی که به شدت برای خانمها به خصوصی توصیه میشود، نیازی به هزینه نبود، مرحله بعد ثبت نام در سایت استادسلام است خوبی این سایت این است که با ساخت راحت اکانت و پشتیبان های پیگیرشان می توانید بعد از ساخت پروفایل صفحه خود را ببینید و سپس رزومه خود را کامل کنید و در دسترس مستقیم شاگردان قرار بگیرید.

مرحله شش (شناخت سایت):
بعد از ساخت پروفایل اینجا لازم است روی خودتان سرمایه گذاری کنید، در این سایت شما در دسترس جستجو کنندگان معلم خصوصی هر درس و مهارتی کنار همکاران خود قرار میگیرید و برای دیده شدن شماره خود در این سایت لازم است، هزینه کمی بپردازید ولی خوب است که آنها مبلغ را ضمانتی میگیرند و نیازی به ریسک نیست، با خرید پکیج طلایی یا نقره ای یا برنزی شماره شما بالای لیست معلم های هم رشته شما قرار میگیرد و حالا شاگردها تماس میگیرند، فقط باید با اعتماد به نفش با شاگردان صحبت کنید و آزادانه تدریس کنید و بدانید که اگر شاگرد از شما ناراضی باشد به پشتیبانهای سایت استاد سلام اعلام میشود و دیگر موضوع جدی است و ممکن است امتیاز منفی بگیرید و یا ثبت نظر منفی داشته باشید، پس همه همت خود و دانش خود را به کار بگیرید که خوب تدریس کنید و شاگرد راضی باشد.
با گذشت زمان و شاگردهای بیشتر مرتب پروفایل خودتان را بهینه کنید و از پشتیبانها کمک بگیرید تا شاگردهای بیشتر داشته باشید، و زمانهای تدریس خصوصی خود را در گوگل کلندر هم ثبت کنید و با شاگرد به اشتراک بگذارید تا قبل از تدریس به گوش شوید و درس بخوانید و با مهارت تدریس کنید و کسب درآمد کنید، تجربیات خود را در صفحه شخصی (همان کاری تدریس خصوصی) به اشتراک بگذارید و شاگردهای خود را حتی در صفحه خود داشته باشید.

مرحله هفتم (شهرت اینترنتی): 
اشتراک آدرس صفحه خودتان در پیج اینستاگرام و بقیه شبکه های اجتماعی هم برای شاگردانتان خوش اعتباری شما را به ارمغان خواهد داشت، از شاگردان خود بخواهید حتما در پروفایل استادسلامتان برای شما نظر بنویسند.
در صفحه پروفایل خود در سایت استادسلام برای درس هایی که تدریس خصوصی می کنید، جزوه هم بارگزاری کنید، جزوه های خود را از طریق آدرس آن در سایت در اختیار شاگردان قرار دهید این جزوه ها میتواند رایگان، قابل دانلود باشد و یا توسط شاگردان خریداری شود و با این روش هم می توانید به صورت جانبی کسب درآمد داشته باشید.
اگر اینبار بپرسید که میخوام تدریس کنم چه کنم همین مقاله به خوبی همه مراحل را برای شما روش کرده است.

پ ن : حتما با پشتیبانها در ارتباط باشید تا بهترین پروفایل را بسازید و همچنین یک فیلم کوتاه از خود آپلود کنید تا شاگردان به شما بهتر اعتماد کنند.

می خوام تدریس خصوصی کنم

سیل نوروز 98 و آموزه های ما

تدریس خصوصی یا آموزش گروهی

تدریس ,خصوصی ,شاگرد ,هم ,مرحله ,حتما ,تدریس خصوصی ,کنید و ,خود را ,را به ,می توانید ,خوام تدریس خصوصی ,جلسه تدریس خصوصی ,اپلیکیشن اینستاگرام، اپلیکیشن ,آگهی تدریس خصوصی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nanatelde fintimnnibo blogceptphini آرامش cyaphoxirog Wholesale NFL Jerseys Free Shipping | Cheap Elite NFL Jerseys Online From China پنحره ی انتطار catchtotiback من از درونم می نویسم بهترین تحقیق های دانشگاهی